Jak jsem odešla do nebe aneb Chundelčin příběh

15. února 2012

Ahoj kamarádi! Už se na vás dívám z nebe, kam jsem odešla v úterý 14.2.2012 brzy ráno! V pondělí večer jsem měla hrozné bolesti. Naši si mysleli, že jsem asi nadmutá. Volali na veterinu, ale už tam nikdo nebyl. Dovolali se jinému panu doktorovi - panu doktorovi Královi.

 

 

Ten jim řekl, že je to špatné, ale poradil jim, že mi mají dát Pretympan. Ten naštěstí měli doma ještě po Píďovi, tak mi ho dali injekční stříkačkou do tlamičky. Mysleli si, že mi to pomůže. Chutnalo mi to, ale nepomohlo to! Křičela jsem bolestí. Mamka byla moc smutná a pořád mě hladila!

 

Asi ve 22 hodin jsem zase hrozně zakřičela. Mamka přiběhla, vzala mě do ručníku a odnesla si mě do pokoje. Chovala mě v náručí! Uklidnila jsem se. Potom si mamka všimla, že je ručník celý od krve. Položila mě a běžela se podívat do klece. Tam objevila spoustu krve a mrtvé miminko!

 

Myslela si, že jsou dvě, ale bylo jenom jedno. Bohužel bylo dost velké. Vůbec nevěděla, že jsem březí! Trochu se uklidnila, když viděla, že je mi trochu líp. Vyčistila mi klec a dala mě tam odpočívat. Odešla spát. Ráno vstal první tatínek a zjistil, že jsem odešla do nebe.

 

Vzbudil mamku a řekl jí to! Mamka se rozbrečela. Ví, že za moji smrt nese vinu. Kdyby mě nepouštěla ven s mým novým "bráškou" Indym, tak by se to nestalo a já bych stále žila! Tak papá! Chundelka

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?