Jak jsem poznala mého Ronnyho

4. listopadu 2013

Je to už dlouho co jsem začala brášku přemlouvat aby mi koupil koně.

A jednou mě opravdu překvapil řekl že mám počkat do jara. Tak jsem čekala...šetřila jsem si každou korunu ale bála jsem se to říct mamce. 
Když jsme jeli autem domů z návštěvy mamka najednou řekla "Už vím o tvém plánu...". V tu chvíli se mi zastavilo srdce! :D Kruci! pomyslela jsem si. "Nó...a co na to řikáš?". Když mi řekla že to bude fajn spadla mi brada. Ještěže už byla tma a neviděla ten můj nepřítomnej nevěřící ale zárověn šťasnej výraz.
Od toho večera jsem si šetřila ještě usilovněji. Konečně přišlo očekávané jaro a já už měla našetřenou pěknou částku. Otevřela jsem všechny servery s inzercí koní a hledala svého vyvoleného miláčka. Byla jsem se podívat na několik koníků, ale žádný nebyl ten vysněný. Jednoho dne jsem přišla ze školy a chystala se, jako už celý měsíc, hledat koníka. Chvilku jsem prohlížela inzeráty ale pak přišla sms od kamarádky "Hele dojeď k nám je tu pár pěknejch koníků na prodej třeba se ti budou líbit!" a tak jsem vyrazila na autobus. Přijela jsem do stáje a kamarádka už na mě čekala. Koníci byli krásní a jeden byl fakt moc pěknej a milej ale nějak mě prostě nezaujali. Ale pak kamarádka řekla "Tak pojď mám překvápko!"
překvapeně jsem za ní šla. Zamířila do výběhu kde se pásli asi čtyři koně. Rozhlížela jsem se a najednou za mnou kamarádka vykřikla "Tadáá!" a tam vedle ní stál ten nejkrásnější ryzáček a hvězdičkou na čele a jednou bílou nožkou. Jednoduše od té doby byl můj. Kamarádka si ze mě celou dobu dělala srandu, protože prý věděla že my jsme k sobě dokonalí a tak mě chtěla trošku pozlobit než mi ho ukázala. To je celá ona. :) S Ronískem jsme nerozlučná dvojka a spolu s kamarádkou a její poničkou jezdíme na vyjížďy. :)

 

Přidáno: 75 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?