Jak jsem poznala nový domov.

1. listopadu 2014

Jak se objevila nový domov.

Začalo to takhle narodila jsem se do krásné rodiny tedy mě to tak připadlo,Za pár dní mě si přišla vybrat nějaká dívka,která skutku na mě byla tak hodná něžně mě hladila.
Za pár dní nějaká paní říkala že ty kotata,nechce a že by měli umřít. Někam je odvezla a já jsem zůstala s maminkou sama.Jak paní přijela už se kotátka nevrátil neměla jsem brášky a sestřičky.Maminka mnoukala a hledala je, já jsem se nudila a nudila zůstala jsem jen já.Ta záhadná paní ke mě mluvila tak že tak za chvilku půjdeš někam jinam.Za měsíc.Ta stejná dívka si pro mě přišla.A řekla mi Endy.Já jsem si řekla ta paní je Endy ale ta dívka se otočila a šla pryč.A mě držela,pak jsme jeli něčím.nějaká další paní odemknula dveře.Ta dívka mě někam nesla až jsem tam došli položila mě na zem měla jsem tam pelíška plno a plno hraček.Stýskalo se mi po mamince za pár dní přišla nějaká kočičí dáma z nějakou další dívkou.Ta kočičí dáma jak jsem poznala se jmenovala Šmudla.Takže jsi se mnou hrála byla velká tedy mě to přišlo.
)
Tak jsem poznala nový domov a život.

účinkovaly Pavlína Smejkalová,Tereza Treuová,Šmudla,a Endy.

 

Přidáno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?