Jak jsem přišel k popáleninám

12. srpna 2013

Povím vám o jednom dni, kdy jsem nevěděla, co se stane. Bylo strašné horko, slunce, a tak jsme si vyrazili se ségrou a jejím klukem, Árčím a Charliem a mnou někam k vodě na Palačov.

Jakmile jsme dojeli tak jsme si vybalili ručníky, nafoukli lehátko, připravili buřty na opékání. Uběhla asi hodina a Charlie byl už ve vodě a tak byl rozdováděný asi jako každý pes po koupeli a skotačil s Árčím. Jenže to jsem nevěděla, co se v tu chvíli stane. Najednou se Árčí rozběhl proti ohni a uhnul mu, zatímco Charlie nevěděl, co to je, napálil rovnou na ty pálivé klacíky, rozžhavené a snažil se od něho co nejrychleji uskočí, začal nepopsatelně pištět, řvát, kníkat, kňučet. Já jsem byla tak v šoku, utíkala jsem za ním, vzala ho a rychle předala sestře, aby ho položila do vody. Já stála jako omámená a byla jsem v šoku, jak jsem se vzpamatovala, rychle jsem za ním šla a opatrně ho zabalila do ručníku a vyndavala z něj nějaké malé kuličky, co se mu zacuchaly do srsti. Jak bylo po všem, žádné následky po poláleninách. Ale asi po týdnu se mu na bříšku objevil strup, kousek na cecíku a na pindíkovi. Byla jsem zděšená, protože jsem si všimla, že má ještě na zadním kloubu na noze strup. Ale potom jsem viděla, že má na polštářku packy takové hnědé, zarudlé a po pár dnech si to seškrábl a byl na to hnusný pohled. Jakmile jsem si toho všimla, vzala jsem kapesník a ovázala kolem raněného místa, ale to nepomáhalo, musela jsem mu dát náplast a na tu náplast nalepit izolepu a omotat kolem nožky tak, aby netlačilo. Potom, když už to vypadalo, že je to lepší, jsem izolepu s náplastí sundala a vypadalo to, že se to hojí, no povím vám, že tohle, tohle si zapamatuje Charlie nadosmrti a i já. Přidáno: 38 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?