Jak jsem přišel o svou milovanou Chundelku

15. února 2012

Ahoj kamarádi! Jsem moc smutný! Včera díky mému "přičinění" zemřela moje láska Chundelka! Naši netušili, že spolu čekáme miminko! Vůbec neztloustla! V pondělí večer dostala Chundelka strašné bolesti. Dokonce křičela bolestí!

 

 

Naši si mysleli, že je nadmutá. Tak volali na veterinu, ale tam už nikdo nebyl. Dovolali se jinému panu doktorovi a ten jim řekl, že je to špatné. Prý by jí měli dát Pretympan. Ten naštěstí měli doma po Pídíčkovi, tak jí ho dali injekční stříkačkou do tlamičky. Ale ona zase křičela. Bylo to strašné! Mamka ji pořád utěšovala a hladila.

 

Chundelka se trochu uklidnila. Ve 22 hodin zase hrozně zakřičela. Mamka tam přiběhla a vzala ji do náruče. Odnesla ji do pokoje. Chovala ji. Chundelka se trochu uklidnila. Potom si mamka všimla, že je na ručníku pod Chundelkou spousta krve.

 

Běžela se podívat do jídelny do klece a tam našla naše miminko. Bylo bohužel mrtvé! Mamka si myslela, že jsou ta miminka dvě, ale ráno zjistila, že bylo jen jedno. Mamka se trochu uklidnila, vyčistila Chundelce pelíšek a dala ji tam. Myslela si, že to bude dobré. Ráno vstal tatínek dřív a zjistil, že Chundelinka zemřela!

 

Vzbudil mamku. Ta to hrozně obrečela! Vyčítala si, že nás několikrát pustila společně proběhnout. Můžeme za to s mamkou oba! Když já ji tak miloval! Hrozně mi chybí! Indy

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?