Jak jsem přišla do nového domova

17. dubna 2012

Ahoj, jmenuji se Bára a jsem hnědá labradorka. Jsem ještě štěňátko, ale mám v sobě plno energie, takže hryžu to co se dá a někdy dělám i loužičky. (výhoda je, že ty loužičky jsou ještě malé :-D). No začalo to jako každý prodej.

 

 

Moje maminka mě porodila s dalšími 9 štěňaty, ale dvě už to nezvládla, tak zemřela. No, ale moje panička nás dala na inzerát a už přijel (po nějaké době) jeden pán, který si zamluvil mého bráchu. Byli jsme s mým bráchou strašně spojeni, nikdy jsme nepodnikali nic bez sebe (víte, jak to myslím).

 

Ale potom přijeli další páníčci (po nějaké té době) měli jsme 4 týdny a nemohli nás ještě s sebou vzít, ale už jsem věděla, že spolu nezůstaneme a nikdy se nesetkáme, ale už je to za mnou, zkrátka mí současní páníčci se na mě přišli podívat a rozhodli se, že si mně příští týden (o Velikonocích) vezmou.

 

A taky se tak stalo. Byla jsem ten nejhezčí pes na světě (i když, to se říká o každém štěněti). No a už mám 3,29 kilo a když mě dovezli měla jsem 1,4 kilo... No a tohle je vše. Myslím si, že moje panička nebo někdo jiný mi udělají, na můj počest, profil.

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?