Jak jsem přišla do svého domova

7. dubna 2012

Jednoho dne nám umřela Německá Ovčanda Asta. Měla pouhých pět let. Z nosu a z konečníku ji tekla krev. Někdo ji nejspíše otrávil, nemohla u nás nic takového sníst. Se slzamy v očích jsme ji zakopali a já si říkala, kdo takovou pitomost může udělat.

 

 

Každý den jsem lehávala u hrobečku a brečela jsem. Asta byla tak hodná, tak poslušná a to jsme ji nikam moc necvičili, ale měla velké srdce. Moji rodiče se rozhodli, že mi pořídí dalšího pejska. A ten pejsek byla fenečka N.O s PP. Jeli jsme do chovatelské stanice Těšnovice u KM. Měli jsme to kousek a vybrali jsme si Axynku.

 

Axynka stála pouze 5.000,- a byla s PP! Hned jak mi to naši oznámili, jsem byla nadšená, ale taky jsem si říkala, jestli to není hloupé vůči Astě. Ale já jsem potřebovala dalšího pejska, abych mohla na ten její konec zapomenout. Další víkend jsme si pro ni jeli.

 

Nevím přesné datum, ale bylo to v sobotu ráno kolem deváté hodiny. Připravila jsem dečku a nějaký pamlsek do auta a jeli jsme. Hned jak jsme uviděli štěňátka (všechna byla opravdu nádherná), uviděli jsme mezi nimi Axynku. Axynka měla dvě sestřičky a dva bratříčky. Hned jsme si Axynku vybrali. Byla tak krásná a vypadala tak nevinně.

 

A hned jak jsme řekli, že to bude tahle, tak paní řekla, že se musí jmenovat na A. A řekli jsme Axa. Pak se štěňátka rozutekla a všude si spolu hrála. Bylo to roztomilé. Axynka se k nám sama od sebe připlazila. Pohladila jsem si ji a už začala být divočák. Hrály jsme si spolu a naši taky. Pak jsme zaplatili a vyjeli jsme domů. Cestou jsme se stavili pro obojek a vodítko jsme už doma měli.

 

"TAK! TADY JSI DOMA AKY" řekla jsem. Pustila jsem ji na zem a ona vyletěla a čmuchala si to všude, pak prolezla jejími vlastními psími dveřmi a tam ji čekala nová bouda a tři misky na vodu, granule a na různé maso, a tak. Taky ji tam čekaly různá pískátka, míčky, plyšáci, tahátka, vyhazovačky. A zdála se spokojená. Axule má svůj vlastní průjezd, který je docela hodně velký, takže byla hodně spokojená.

 

Ještě máme obrovskoou zahradu, tak má hodně velký výběh. Hrála jsem si s ní skoro pět hodin. Byla jsem pořád s ní. Pak mi naši řekli, ať jdu na chvíli domů, že si tam Axa taky musí zvyknout sama. (Já chodím ještě na základku). Tak jsem na chvilku odešla. Dívala jsem se na ni z okna a jen seděla a rozhlížela se. Po chvilce si lehla a usnula.

 

Spala tak hodinku a pak jsem za ní zase přišla. Tak se k nám dostala Axynka. Teď je jí pět let a je hodně spokojená. Tak pac a pusu Axa a Denča!!

 

 

 

 

Přidáno: 58 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?