Jak jsem přišla k Teddymu

1. ledna 2012

Fenka jedné tety měla zrovna štěňátka labradora, měla už poslední a my jsme si ho nakonec chtěli vzít. Jenže když jsme se jí ozvali bylo pozdě už i to poslední bylo pryč! Po nějaké době jsem uviděla na internetu inzerát, kde stálo, že jedna paní dává štěňátka labradora zadarmo.

 

 

A my jsme si řekli, že to zkusíme a že jí napíšeme e-mail. Jenže nám hned odepsala, že si to někdo vymyslel a dal tam její údaje jako třeba e-mail, telefon, atd. A ve mě naděje, že budeme mít psa, zhasla, protože moje mamka říkala, že psa už nechce. Asi po roce jsem dostala kocoura Mazlíka a na psa už jsem celkem zapomněla. A teď k Teddymu...

 

Zase jsem přemlouvala rodiče, abych dostala psa. Taťka psa chtěl, ale mamka ne. Šla jsem se zeptat babičky (protože bydlí ze stejném domě), co by ta na to řekla. Řekla, že jo, ale nějakého malé pokojáčka. To ale zas taťka ne! Ten chtěl velkého hlídacího psa, nejraději zase Nemeckého špice. A brácha ten by nejraději Zlatého retrívra.

 

Hledala jsem na internetu, dívala jsem se po všelijakých plemenech, která by se k nám nejvíce hodila. Padli všelijaké návrhy. Nakonec mě taťka řekl, že jedna paní z práce má jednoho pejsánka plemene ši-tzu a že už tak mají doma mnoho psů, tak jestli bychom ho chtěli, můžeme si ho vzít. Potom ještě jedna paní měla štěňátka křížence, ale ty taťka nechtěl.

 

Nakonec jsme se rozhodly, že si vezmeme toho roztomilého pejsánka. Paní, která ho měla, si ho nakonec chtěla nechat, protože si ho její děti zamilovaly. A já jsem byla smutná. Nakonec ale ta paní zavolala, že musí jet někam do nemocnice na delší dobu a o toho malého pejsánka by se neměl kdo starat. Ještě proběhlo poslední rozhodování. A nakonec jsme si pro něj konečně jeli.

 

Když jsme k nim přijeli, přivítal nás černý pejsek, kterého paní někam zavřela. Potom otevřela dveře a zavola ,,Teddy''. Ze dveří vyběhl malinký pejsának, kterého jsem si hned zamilovala. Vzala jsem si ho na ruky a on mě začal celou olizovat.

 

Paní říkala, že se jmenuje Teddy a že už na to jméno slyší, ale jestli mu chceme dát jiné, tak můžeme. My jsme si řekli, že mu to jméno necháme. Teddyho má ráda celá rodina, je to hlídač, máme ho doma a je to strašný mazel. Mám ho moc ráda.

 

 

 

 

Přidáno: 54 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?