Jak jsem přišla ke své nejvěrnější kamarádce

11. března 2013

Ahoj pejskaři, řekla jsem si, že bych vám napsala článek o tom, jak jsem přišla ke své fence, a jak se později ukázalo, tak i ke spřízněné duši. Bydleli jsme tenkrát v bytě, kde s námi žila i naše úžasná fenka anglického kokršpaněla.

 

 

Protože už byla starší, rozhodli jsme se, že jí pořídíme psího kamaráda nebo kamarádku. O prázdninách jsem měla jet s babičkou na pár dní k příbuzným do Věrovan a před odjezdem mi mamka řekla: "Babička říkala, že chovají psy, zeptej se jestli plánují štěňata a kdyžtak jedno zamluv." A tak jsme s babičkou vyrazili. Dorazili jsme k tetě a strýci a první co zajujalo moje oči bylo 5 krásných pejsků. 4 hladkosrstí jezevčíci a jeden kříženec černé barvy.

 

Když mi sestřenice řekla, že fenka Besina čeká štěňata, zajásala jsem a hned si jedno zamluvila. Zbytek dní jsem si parádně užila a odjeli jsme s babičkou domů. Po nějaké době se ozval telefon, že si můžeme přijet pro štěňátko. Ptala jsem se kdo to byl a co chtěl a mamka mi řekla jen, že si musí s taťkou něco zařídit. Zeptala jsem se teda jestli můžu jít za holkama ven a se svolením odešla. Pamatuju si, že jsme byli s holkama na kolotoči a dostala jsem žízeň, tak jsem se šla domů napít.

 

Rodiče už byli doma. Ve dveřích mi přísným hlasem řekl taťka, ať jdu k nim do obýváku. Myslela jsem, že jsem něco provedla, ale když jsem šla blíž uviděla jsem na zemi krabici, v ní svetr a v tom zabalené psí miminko, se kterým jsem se musela okamžitě potulit.. "To máš od nás a od babičky k 10. narozeninám" řekl taťka.

 

Byla jsem hrozně šťastná, tak moc, že už jsem ani nešla za holkama, byla jsem doma a hrála si se štěňátkem. Dostala jméno Peggy (po fence, co umřela babičce). Naší kokršpanělce prodloužila život o necelý rok a já si ten svůj bez ní neumím představit. Dnes je to už skoro 10 let a nedáme bez sebe ani krok.

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?