Jak jsem přišla na Princeznu

9. června 2012

Každý tady má svou kočičku. Já mám taky ty svoje kočičí miláčky, ale jak jsem k nim přišla? To vám zrovna chci povědět. Jednoho dne nám umřel náš milovaný 16ti letý pejsek a já jsem byla moc smutná a nemohla jsem to mu uvěřit.

 

 

Moje mamka mě stále uklidńovala ,ale já jsem nepřestala a tak mi jednou řekla, že mi pořídí kotě. Já jsem najednou přestala a začala jsem hledat kotě v různých inzerátech a jak jsem tak prošla mnoho inzerátů našla jsem jeden, který byl napsán pod názvem DARUJI KOŤÁTKA-PRAHA 9.

 

Když jsem tento inzerát uviděla, tak jsem neváhala, zavolal jsem mamku a na inzerát jsme odepsaly. Druhý den nám pán odepsal, že mám jen mourovatá koťátka volná a poslal nám fotky, ale to nám vůbec nevadilo a napsali jsme mu o jaké koťátko máme zájem.

 

Ten pán nám řekl, že koťátko nám předá, ale až příští měsíc, kdy budou koťátku 2 měsíce,  tedy kolem 17.5. Toto datum mě celkem zarazilo, protože
jsme tak dlouho čekat nechtěla, ale dalo se to vydržet, ten měsíc ušel a kotě už se blížilo a já jsem byla nedočkavá.

 

Až jednoho dne zavolal ten pán a řekl, kdy by jsme si chtěly kotě převzít a mamka řekla ještě ten den. Byla jsem moc šťastná. Večer nám pán zavolal, že je zde. Mamka šla tedy koťátko převzít (já jsem nemohla ten den mě bolel zub).

 

Mamka zatím šla domů a potkala milého pána, který mamce řekl, že kdyby jsme si koťátko nevzaly, čekal by ho nehezký osud a když si mamka mohla převzít koťátko, byly tam dvě kočičky a pán mé mamce řekl, že si může vzít obě dvě.

 

Když mamka brala jedno koťátko vzala jiné, ale ne že by si ho spletla, ale vzala ho, protože se jí vice líbilo, ale mě to vůbec nevadilo ta kočička byla překrásná a já jsem si ji hned oblíbila a moje mamka ji pojmenovala Princezna. A tak už víte, jak jsme přišla k Princezně.

 

 

 

Přidáno: 46 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?