Jak jsem prohrála boj s nemocí

14. února 2013

13.10.2012 jsem se dostala celá utýraná do útulku v Teplicích, kde jsem našla dočasný domov. Až jednoho dne přišli do útulku jeden pán s paní a pejskem, že viděli na internetu pejska, kterému by chtěli pomoci.

 

 

Nečekala jsem to, ale byla jsem to já, pro kterou přišli. Chviličku jsem se bála, protože předchozí majitelé byli ke mě zlí a nevěděla jsem, jací budou tito noví paníčkové. Když mě přivezli domu, tak jsem měla už připravený pelíšek a misku s jidlem a pitím, ale jak jsem byla zesláblá, tak jsem se nedokázala sama napít, ani najíst. Pan veterinář řekl ještě když jsem byla v útulku, že bude zázrak, když přežiji, protože jsme byla moc na tom špatně.

 

Noví páničkové mě učili znovu jíst a pít, ale museli mi pomáhat. Dávali mi jídlo do pusinky, pít mi dávali z dlaně. V pelíšku jsem moc dlouho nevydržela, protože bylo zvykem, kde spí pán a panička, spí i pejsek. Pán a panička pracovali na směny a po týdnu, když věděli, že to tak nejde, že potřebuji někoho, kdo bude u mě každou chviličku, abych se dala dohromady, tak mě odnesli k sestřenici pánička, která byla doma a měla na mě čas.

 

Tak jsem se dostala k nové paničce. Ta měla doma dvě dcerky a kočičky a papouška. A učení pokračovalo, pití a jidlo mi dávala nová panička stejně, jak předchozí paničkové a po měsíci jsem to vše zvládla. Přibrala jsem, naučila jsem se jíst i pít sama, srovnali se mi nožičky, takže jsem mohla opět běhat, skákat, dovádět. Předchozí paničku s páničkem a s Filípkem, pejskem, kterého měli už přede mnou, jsme se vídali každý den, chodili jsme společně na procházky.

 

V lednu jsem nečekaně dostala epilepsii a nemohla jsem se ji zbavit. Panička a předchozí paničkové se mnou jezdili po doktorech, aby mě z toho dostali a byla opět zdráva. Dne 13.2.2013 jsem prohrála boj s touto nemocí a odešla jsem do nebíčka. Děkuji předchozím paničkum a paničce, kteří se o mě starali v těch nejhorších chvílích a snažili se, aby mi bylo dobře. Teď jsem v nebíčku a pozoruji je a hlídám, aby byli v pořádku. Chci jim jen vzkázat, že mi je už lépe, už nejsem nemocná, tak netrpte za mě.   Děkuji,  vaše Mia.

 

 

 

 

Přidáno: 54 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?