jak jsem se bála o Ebony

15. ledna 2011

Už si přesně nepamatuji to datum, ale pamatuji si ty pocity. Jak mi přivezl moji malou černou krásku. Chudáček se v kenelce vyvenčila, byla vystrašená, poprvé od mámy. Stčil mi ji do náruče a zase odjel. Zůstaly jsme my dvě. Položila jsem ji na zem, pomalinku očichávala vše kolem, opatrně našlapovala a zkoumala. Zdála se nervózní, nejistá, vystrašená. Promuvila jsem na ni, vzala znovu do náruče a odnesla do koupelny. Pořádně ji okoupala, vysušila a nechala prošmejdit celý byt.

Pak stačilo jen říct slůvko a byla u mě :-) hned od první chvíle jsem jejím bohem a ona mou láskou. Budujeme vzájemný nádherný vztah.

Maličká je šikovná, rychle se ji postavily ouška.Umí si říct na venčení, hodně papá, je úžasná.

A najednou přišel ten den, mělo to být obyčejné očkování, ale změnilo se to v horor. přišli jsme na veterinu, všechno v pořádku, malá byla skvělu, super. Dostala injekci a po 3 minutách najednou zkolabovala. Začalo mi šíleně bít srdce, rychle jsme ji nasvorkovaly, napojili na přístroj a zjistili reakci na očkování. Malá dostala injekci atropinu a byla zase fit. Ale já nevěděla, co s eděje, co mám dělat.

Každý den jsem myslela jen na ni, na to že mi mohla umřít. Už jsem na veterině nechala 3 kluky a odcházet bez ní, to bych nezvládla, to ne...
Každou noc jsem se budila, zdály s emi zlé sny. Pořád jsme se bála, co bude na příštím očkování. Byla to hrůza....

A pak nastal čas, opět zajít na veterinu. Bylo mi špatně, byla jsme nervózní, bála se. Doktor malou zkontroloval a pak vzal stříkačku a píchnul malé očkování, tentokrát jiný dru, kvůli té reakci. Pořád jsme malou bedlivě pozorovala, doktor na mě viděl, že se opravdu bojím. Pořád jsem se ujišťovala, že s edokáže hýbat, že vnímá. A po 15ti munitách mi doktor řekl větu, za kterou jsem mu chtěla dát velkou pusu, je to dobrý, už s enic nestane. Všechno to ze mě spadlo, měla jsme obrovskou radost.

Po cestě domů jsem koupila uzené kosti a hryzací kostičky a nějakou hračku. Mazlila se s malou v postýlce a pořád ji pusinkovala.

Teď je z ní ďáblík, strašně šikovný ovčáček, pořád roste a je prostě skvělá. Pokud to okolnosti dovolí a malá bud etak skvělá pořád, třeba sjedeme i mistrovství :-)

 

Přidáno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?