Jak jsem se dostala k paničce

24. února 2013

Paničce dne 20.12. 2012 umřel její pejsek Kendy. Byl to Trpasličí pinč. A tak panička chtěla stejného pejska, ale jen fenku. A tak celý večer hledala a hledala, i ráno hledala. A taky našla.

 

 

Musela jít do školy, a proto pro mě jeli její rodiče. Pocházím z pěti štěňátek. Když pro mě přijeli, tak se na ně vrhla tři štěňátka, to byl můj bráška a moje dvě sestřičky. Já byla schovaná u postele. A ta paní si mě všimla, tak mě šla ukázat. A samozdřejmě se do mě úplně zamilovali. Byla jsem nejsvětlejší a nejhebší. Tak už věděli, že si mě vezmou. Něco tam vyplňovali a povídali si. A já se rozloučila se sestřičkama a bráškou.

 

A už se jelo do nového domova. Cestou mi vymysleli jméno Eimy, protože to chtěla panička. Věděla jsem, že můj bráška je v Ostravě u svých nových pánů. Když jsme přijeli, tak jsem měla připravenou deku. A páničci mi jeli pro pleny, pelíšek, granulky, hračku a misky. Jak přijeli, tak přivezli ještě jednu osobu. Byla to sestra mé velké paničky. Za chvilku už přišla má velká panička. Musela jsem si ji očmuchat. A hned jsme byly velké kamarádky. Zase pak někdo zvonil, byli to kamarádi mé paničky. Jsem byla maličkatá, tak do dlaně. Panička mě už druhý den vzala na chviličku ven.
Snad se vám můj příběh líbí.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?