Jak jsem se dostala k paničce

9. května 2015

Panička si přála mít psa 5let. Několikrát i protestovala a na konec se odstěhovala s rodinou do domu a tam ji to rodiče dovolili. Nejprve chtěla mít BOC bez PP, ale pak byli na každém rohu. Tak si řekla že se také dostanou do množírny, tak raději neriskovala.

Pak se rozhodla pro Karelského medvědího psa. Na konec ale na wikipedii našla že nebere pána jako pána. A úplně na konec se rozhodla pro bílého švýcarského ovčáka bez PP. Pak našla na facebooku skupinu výcvik, výchova. vše kolem psů-psovodi k sobě, aby se tam ptala na různé otázky. Tam, v té skupině se přiblížila o krok blíž k množírnám. Z tohoto důvodu se rozhodla pro psa s PP, ale pořád uvažovala protože jí na to nestačili peníze.

Pak uvažovala z jaké chovné stanice. Byl to samý problém. Psa měla mít v březnu, ale to jí rodiče nedovolili kvůli cestování do zahraničí. Pak se ve skupině bílý švýcarský ovčák dozvěděla že má chovná stanice Černý Květ štěnata. Objednala si jednu holčicku za 13000kč. Začala ohromně šetřit až toho dosáhla. Měla 14.000kč. Poprvé si mě přišla vybrat. Chtěla mít tu nejklidnější holčičku, ale to se nestalo. Vybrala si tu která nejvíc kouše a řádí, to jsem já.

Pak musela čekat další 2 týdny. Přišel ten den na který čekala přes 6 let. Panička nemohla najít místo kde byla chovatelka se štěnaty tak bloudila 2hodiny autem. Pak se konečně ke mně dostala. Vzala si mě do naáručí a vzala mě do auta. Tehdy jsem nevěděla co se dějě. Najednou u sebe nemám mamku a sourozence. Nevěděla jsem co dělat. Knučela jsem a klepala se. Pak se mi udělalo blbě, pozvracela jsem se a pokakala. Už je vše v poho já i ona jsme si každý na sebe zvykly a máme se rádi. Hlavně panička mě ze všeho nejvíc miluje.

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?