Jak jsem se dvakrát narodil

29. dubna 2011

Ahojky, jmenuji se CHip a moje maminka je modrá britka Sirinka a otec mainský mývalí Filípek , který nedávno zemřel na selhání ledvin. Když jsem se měl narodit , tak mamince to nějak nešlo a tak ji panička odvezla k veterináři a ten provedl císařský řez. Narodil jsem se spolu se 4bratříčky.

 

Bohužel naše maminka vysílená a bolavá po porodu se o nás nechtěla starat a dva znás zabila.A tak panička nakoupila umělé kočičí méko a začala nás tři každé dvě hodiny krmit ,masírovat bříška a zahřívat u sebe.Ještě , že byla zrovna doma , bohužel po operaci , která se trochu zvrtla a tak se nám mohla plně věnovat.A podařilo se jí to. Dnes jsme všichni velcí kocourci , hodně podobní tatínkovi ,jen hlavičku máme po mamince.Já jsem zůstal s paničkou a mí dva sourozenci jsou u známích , takže je občas vídám.Jsem moc rád , že nás panička zachránila ,ikdyž ona říká ,že jsme ji záhránili mi , protože od té doby co se o nás musela starat zapoměla na své trápení a bolesti je zdrává a vrátila se i do práce. Tak se mějte hezky , já si jdu lehnout paničce na prsa , tam spím nejraději .Pa pa pa

 

Přidáno: 33 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?