Jak jsem se k paničce dostala.

6. května 2015

Když sem panička napsala článek chtěla jsem taky něco napsat. Přemýšlela jsem o čem bych měla psát. A nakonec jsem se rozhodla že napíšu o mně a paničce.

Panička dlouho vybírala plemeno psa, které by se k ní hodilo. Rozmýšlela se mezi německým ovčákem, bordel kolií, australským ovčákem a mezi samojedem. Rozhodla se nakonec pro mně- tedy pro německého ovčáka! Moje maminka tehdy porodila vrh 7 krásných psích miminek. Dva bratříčkové jeli až do Francie, jedna sestřička do Německa a my ostatní jsme zůstali v Česku. Za pár dní jsem u maminky zůstala se sestřičkou sama. Panička přijela a pan chovatel u kterého jsem se narodila ji šel přivítat. Panička ho poprosila jestli si s námi může chvíli hrát. Asi za minutu řekla že jsme obě moc krásné ale sestřička jí prý moc nedůvěřuje. Pan chovatel se usmál a řek Vám se tedy líbí ten chcípáček Zita? Dlouho paničku přemlouval aby si vzala sestru ale panička se do mně už zamilovala. Pan chovatel s paničkou vyřídili všechny papíry a pak si pro mně panička přišla se slovy: Tak jedeme domů ty chcípáčku! Od té doby jsem u paničky a nejsem žádný chcípáček! Jo a zdědila jsem krásné jméno po babičce: Lera. A proto Lera Zita!

Pac a psí pusu Vaše Lerynka.

 

Uděleno: 75 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?