Jak jsem se krásně serval s Matesem a o proradnosti páníků

22. listopadu 2010

Tak kamarádi chlupatí, to vám toho mám na vyprávění.

 

11. 11. odpoledne nás s Kety páníci sbalili s ještě další horou věcí, naložili do auta a jelo se k babí do Turnova. Tam jsem se přivítal s Mijuškou, oslintal jsem babí i tetu Soňu, sbaštil, co se kde dalo a šupal na kutě. Ráno nás nechali běhat na zahradě a šli kamsi do města po nákupech.

 

Odpoledne naložili k tomu herberku v autě další fůru věcí, pak samozřejmě také nás a jelo se. Cestou se ještě všude možně stavělo a leccos se přikupovalo. Pak jsme popojížděli v koloně v Liberci, to jsem se dost nudil a vymýšlel v kufru vylomeniny. Kety na mě vrčela, protože chtěla spát. Nakonec se kolona hnula, dojeli jsme do Jablonce, z něj pak přes kopce do Josefova Dolu, až jsme konečně zastavili na Mariánskohorských Boudách.

 

Byli jsme vypuštěni z kufru a hnali jsme se s Kety všechno všude očmuchat a prozkoumat. Vždyť jsme tu nebyli celý rok. Páníci mezitím začali zas všechen ten verk vyndavat z auta a nosit do chalupy a my se jim a dvoum kamarádům, co dorazili od vlaku, krásně pletli pod nohy. To nám jde s Ketynkou moooooc dobře ;o)
Když se všechno vynosilo, páník zatopil, rozsvítil petrolejky, panička si v kuchyni rozžhnula svíčky a udělala si tam pořádek. A dali nám nabaštit. Dostali jsme od babí zapečené těstoviny. Ještě, že tu babí máme :o)

 

A pak přijel zbytek kamarádů z Ústí a nastalo velké vítání a další prima motání pod nohama. Jsem z toho byl nakonec tak unavený, že jsem neměl ani sílu vrčet na Matese, ale klidně jsem s ním spinkal v jedné místnosti. Prý jsme měli v noci čumáčky u sebe, ale to je podle mě jen paniččin výmysl a pomluva. Vrrrr.
V sobotu jsem byl ještě celý takový rozlítaný, všude všechno jsem musel prohlédnout, takže, že jede i Mates mi došlo až odpoledne na první procházce k Protržené přehradě.

 

Jemu to zřejmě docvaklo ve stejný moment jako mně (zrovna nás obě paničky chválily, jací jsme na sebe tentokrát hodní) a už jsme byli v sobě. Krásně jsme na sebe vrčeli, okusovali se, snažili se jeden druhého chytit za ucho, za tlapku, za čumák...no vlastně za cokoliv, váleli jsme po zemi sudy v těsném objetí, chlupy lítaly vysoko k nebesům..., prostě prima divadýlko pro přihlížející dvounožce. Jenže páníci jsou holt slabší povahy a záhy nám tu hru přakazili. Odtrhli nás od sebe a nastalo kázáníčko. Zatrhli nám se k sobě přiblížit, vrčet na sebe a nasadili nám obojky. Po zbytek dne jsme museli jít potupně na vodítkách. A představte si, že do konce pobytu nás drželi odděleně. Vůbec nerozumí legraci. :o(

 

Už jsme se ale s Matějem domluvili na další kočkované. Prý přijedou k nám na návštěvu hned příští týden. Už se moc těším ;o) Pac váš Birkutek

 

Přidáno: 58 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?