Jak jsem se málem utopil

29. srpna 2010

Ahoj, je to už pár týdnů, ale rád vám o tom napíšu.

Takže: Jednoho dne jsem jel se svou lidskou rodinkou na chatu k jednomu příbuznému. Měl velikánskou zahradu a uprostřed ní rybníček. Ale nebylo to pouhé jezírko, jaké má spousta lidí ve svých zahrádlách, nýbrž menší rybník. Měl průměr tak 20 metrů a byl hodně hluboký. Jenže vody tam bylo tak 10 cm a pod tím samé bláto. A pobíhala tam taková fenka westíka, se kterou jsem si chtěl moc a moc hrát. Ale já jí nezajímal. To mě štvalo! Pořád jsem za ní lezl a ona mě ignorovala. Pletla se kolem toho rybníku a já pořád za ní.

 

Potom už se opravdu naštvala a vyštěkla tak hlasitě, že jsem se lekl, udělal skok zpátky a už jsem se topil. Bylo mi tehdy asi 2,5 měsíce a neuměl jsem plavat. A jelikož jsem malý jorkšír, nesmí mi natéct do oušek nebo co. Naštěstí si panička všimla, že se topím a jsem zakuckaný a vytáhla mě. Teda! Třásl jsem se jak osika. Byl jsem promáčený a byla mi zima. Usušili mě a vyfénovali. Kolem té fenky už jsem se nemotal, spíš chodím za paničkou. Ta mi vždycky dá nějaký ten pamlsek a navíc mi zachránila život!

 

PS: Rada pro ostatní pejsky - Dejte si pozor kam skáčete. Vašim páníčkům i páničkám by bylo moc líto, kdyby se vám něco stalo, to mi věřte. Děkuju za přečtení a přeju pěkný zbytek dne. Hafooj! :D

 

Přidáno: 37 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?