Jak jsem se napil ze studánky

21. ledna 2013

Máme doma studánku, takovou celou bílou, hezčí než je v lese i na zahradě, občas tam páníčkové pustí vodu, ale stále ji zakrývají. Tuhle jsem při kontrole objevil, že ji zapomněli zavřít a tak jsem se šel napít a okoštovat.

 

 

Byla sice taková nějak barevná a divně voněla i na chuti, ale o to víc jsem lemtal, třeba mi zachutná, když si jí paníčkové tak hlídají. Proč by jí páníčkové jinak ukrývali a chtěli ji mít jen pro sebe, krkouni. Najednou jsem slyšel páníčka, jak na mě něco volá zvýšeným hlasem, asi abych to nevypil všechno, tak jsem raději utekl. Zbylo tam toho ještě dost a dost.

 

Odpoledne mě začalo bolet bříško a jak říkal slovenský čuvač Ferda dostal jsem "hňačku". Nestačil jsem běhat na dvorek. Páníček si vzal takouvou černou krabičku a pořád do ní mluvil. Pak mi hodil do tlamičky nějaký bonbonek, ale jak chutnal nevím, protože jsem ho musel polknout. Druhý den to bylo ještě horší, nedali mi nic jídlu a pak přijela ta paní, co vždycky na jaře nám něco píchá do zádíček a dala páníčkovi nějakou krabičku s jinýma bonbonkama.

 

Ale páníček mi je nedal také ochutnat a házel mi je někam do tlamičky dozadu. Měl jsem hlad až mi lezli oči s důlků. A nic jsem nedostal. Další den jsem se už potácel hlady, ale panička je přeci jen hodnější než páníček, protože uvařila takové malé nic jako sypou ptáčkům, ale bílé a přidala k tomu masíčko taky bílé.

 

Bylo to moc dobré, ale dala mi toho strašně málo. Snědl bych celý kastrol, jaký jsem měl hlad. Už jsem přestal běhat každou chvíli na dvorek a tak jsem za chvíli dostal zase trochu toho dobrého a bílého. Pořád přemýšlím, jestli to nebylo proto, že jsem páníčkům upil z jejich studánky. Raději už tam nebudu chodit pít i když jí zapomenou zavřít. Zase by mě za trest trápili hladem, a mám to zapotřebí?

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?