Jak jsem se naučil skákat do auta

18. srpna 2010

Už od mala se s autem nekamarádím. Vždycky, když jsem uviděl otevřený kufr, okamžitě jsem chtěl někam zmizet. Ale jak to tak chodí, jet se prostě musí. Tak mě páníček vezme do náruče a dá mě do kufru. Teď už mám nějakých 45 kilo, takže to není žádná sranda! Ptáte se, jak jsem se naučil skákat do auta? Hned vám to řeknu.

 

Nedávno jsem měl jet na veterinu. Na kontrolu po uštknutí té zmije. Takže před domem mě páníček musel dát do kufru. A jedem. Přijeli jsme na veterinu, tak jsem pěkně vyskočil z kufru. To mi nedělalo žádný problém. No a jak jdeme z veteriny, páníček otevře kufr a říká hop, hop. Já si lehnu kus od auta do stínu a nikam se nehrnu. Najednou jakési dvě hrozné rány, já vyskočil, jako když mě na nože berou a hup už jsem seděl v kufru. Páníček se na mě dívá a nevěří svým očím. Komu tedy vděčím za to, že už umím skákat do auta? Vedle místa, kde jsme parkovali, byla totiž dílna. Začali tam bušit do nějakého kovu a já jsem se tak vyděsil, že jsme vletěl do kufru, ani nevím jak.:D No není to srandovní!

 

Přidáno: 29 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?