Jak jsem se stala novou obyvatelkou Domova důchodců

8. března 2011

Jednoho studeného rána, loňskou zimu, jsem se nutně potřebovala zahřát a objevila jsem otevřené dveře, které přímo vybízely abych vešla. Byla jsem ještě mladé děvče, černý kožíšek, drobná postava. Bylo zde teplíčko a útulno. Když jsem si obhlédla "rajónek" najednou cítím,jak mě něco měkkého,teplého zvedá vzhůru. Koukám na to a je to člověk.

Nějaká paní, která mě tulí,mazlí a dokonce mi dala najíst. Páni,tady se mi líbí. Občas jsem si odběhla,ale stále jsem se vracela. Hodných lidí tu byla spousta,tak jsem u nich zůstala. Lidi si mysleli, že jsem kotě, to byli vyjevení, když mě objevili na jaře zachumlanou ve sklepě s mými čtyřmi děťátky. Ta, co si se mnou často hrála byla nadšená. Jednoho kluka mi pořád brala, mazlila ho. Chtěla ho domů,měla tam však králíčka a manžel jí ho nechtěl dovolit. Tvrdila mi,že teď si bude moc přát koťátko. Tři děti mi sebrali,byla jsem moc smutná,ale kluka nechali. Vyrostl z něj nádherný kocourek. Miluje ho skoro celý domov důchodců. Na mě už někdy zapomínají, ale Helmut, tak ho chudáka pojmenovali, jde z ruky do ruky. Spousta babiček nám tajně nosí jídlo, trochu jsem přibrala, ale jsme u nich spokojeni a každý den přinášíme radost nejedné babičce. Našla jsem prostě ty správné dveře. Jo a ta paní, co chtěla Helmutka domů se nakonec také dočkala. Králíček jí bohužel zemřel a místo něho dostala v létě k narozeninám koťátko Sárku. Má ji zde na MICINKÁCH, můžete se na ni podívat. Mé fotky se tu také objeví.

 

Přidáno 70 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?