Jak jsem šel na námluvy

10. června 2011

Už se to tak děje, že my kočičky a kocourci máme určité pudy záchování rodu. A takovýto pud mám i já. Jen mi trochu chybí pud sebezáchovy, a tak jsem se dostal do pěkné šlamastiky. Stalo se to tak v srpnu a trvalo to tři týdny.

 

 

Byl jsem jako vždy doma a ozval se pud. Pud, který mne táhl až tři kilometry daleko. Šel jsem a šel. Dostal jsem se přes pole do zahrádkářské kolonie, kde se ozývalo radostné mňoukání kočiček. Smály se a já se chtěl smát s nimi. Zvláště s jednou. Jmenovala se Asta, Asta byla černobílá. Zamiloval jsem se, vzal si ji a měli jsme spolu děti.

 

Bohužel děti povyrostli, vyletěly z hnízda a já jako prezident koček ve vinarech jsem měl velké jmění, proto se se mnou Asta rozvedla. Najednou byla nemocná a já se velmi bál. Její dvounožec ji vezl na veterinu, kde jí udělali zákrok jménem kastrace. Kde najednou byla ta stará dobrá Asta...

 

Ještě mně napadla spásná myšlenka, zůstat a být pozorovatelem. Možná by se smilovala. To se nestalo. Zapomněl jsem dodat, že mé dvounožkyně za mnou taky několikrát byly. Dokonce mi přinesly jídlo!!! Srpen se chýlil ke konci a já měl hlad. Asta se nezměnila a se svými sestrami si užívala zhýralého života i nadále.

 

Tak jsem se dostal celý zubožený domů. Mé dvounožkyně mně vítaly. Spal jsem sedm dní a sedm nocí. Také jsem jedl a pil a pil. Říkal jsem si, že už se neožením, jenže pud... I toto jaro mne přepadl a vydal jsem se na toulky. Sice kratší, ale s mnoha šrámy.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?