Jak jsem získala nejlepšího kamaráda na světě

31. října 2012

Od narození miluji zvířata a pejsci mě doprovázeli od samého začátku. Nedovedla jsem si představit, život bez nich. Jednoho dne jsme se s rodiči ale přestěhovali a já musela svěřit hodným lidem mé poklady - 4 pejsky.

 

 

Byla jsem smutná a strašně mi to bylo líto. Po čase jsem se odstěhovala od rodičů a chtěla si pořídit pejska, ale kterého? Viděla jsem reklamu na jednu minerálku a měla jsem jasno. Byl tam malinký, roztomilý pejsek, "BÍGL". Hned ten den jsem hledala informace o tomto plemeni a na základě zdravého rozumu i srdce jsem si vyhlédla jeden inzerát na internetu.

 

Hned jsem tam volala a ještě v ten den jsem si pro něj jela. Přijela jsem na místo a viděla, že na zahradě běhají tři pejsi a jedna fenečka (maminka). Byli tak krásní, až mě to dojalo. Měla jsem za úkol si jednoho vybrat, ale nechala jsem to na nich a čekala, který si mě vybere.

 

Jeden pejsek za mnou šel a olizoval mě. Hned jsem věděla, že to je On. Měl se jmenovat Buřtík (lovecká sezona), ale nakonec dostal jméno Denny po mém milovaném pejskovi, kterého jsem musela darovat. Teď jsme s Denníčkem oba štastní a bez sebe neuděláme ani krok.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?