Jak jsme dostali Micku

19. června 2011

Jednou se stalo, že jsme měli takovou kočičí krizi a zbyly nám jen dvě kočky. Byla to rézinka a Šedobílek. Rézinku však přejelo auto a tak nám zůstal jenom asi pětiletý kocour.

 

 

Jenže Šedobílek nebyl žádný mazlíček. Byl to nekastrovaný kocour a pořád se toulal nebo pral. Moje kamarádka si nechala malou toulavou kočičku, kterou pojmenovala Micka a protože si ji už nemohla nechat, dala ji nám.

 

Jednou večer k nám přijeli a Micku nám přivezli. Vypustili jsme Micku na dvůr a sledovali, jak prozkoumává kolem kůlny. Za několik dní si Micka zvykla na nový domov. Měla celou zahradu pro sebe a to, i když občas Šedobílek přišel domů.

 

A s Šedobílkem byl problém. Ne, že by na Micku útočil nebo ji vyháněl, bylo to naopak. Micka Šedobílka prostě vypudila. Jakmile se objevil, zahnala ho. Vždycky, když jsme ho viděli na zahradě, donesli jsme mu tam granule, aby ho Micka nevyháněla.

 

Časem se jejich vztah trochu zlepšil a Micka už Šedobílka nevyháněla. Ještě na konec: Jednou si Micka s Šedobílkem k sobě přibližovali hlavy, jako by si chtěli dát pusu a na poslední chvíli ucukli, jakoby si uvědomili, že dali hlavy k sobě a že se vlastně nesnáší.

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?