Jak jsme k ní přišli

4. listopadu 2012

Povím vám příběh, jak jsme přišli k naší fence Jůlince. Jednoho dne jsem přišla domů, ale mamka ani taťka doma nebyli. Koukla jsem se na notebook a byla tam stránka "Prodám štěňata Bernského salašnického psa".

 

 

Nepřikládala jsem tomu velký význam, protože jsme hledali náhradu za kocourka, který nám umřel. Stránku jsem vypnula a dělala si na notebooku svoje. Asi po půl hodině jsme s bráchou uslyšeli, že se otevírají dveře. Mamka vešla do obýváku a než něco stihla říct, jsem spustila: "Kde byli, proč nám nenapsali vzkaz,  že jedou pryč."

 

Ale pak mě z otázek vytrhlo: "Jééé." Byl to brácha. Koukla jsem se, co tam má a v tu chvíli vběhlo do kuchyně malé štěňátko. Byla to láska na první pohled, hned jsem si ji zamilovala. Byla jsem s ní až do večera, potom jsme jí ustlali pod topením a zapnuli televizi. Pořád jsem se na ni musela dívat.

 

Pamatuji si, že ten večer vysílaly Dobu ledovou 2. Poté, co film skončil,  jsme ji umístili pelíšek pod schody a šli spát. Ale po chvíli se ozvalo knučení. Bylo nám jí líto, tak si ji mamka a taťka vzali do postele. Ráno jsem vstala jako první, vzala jsem ji do obýváku a hrála si s ní. Od té doby si život bez ní nedokážu představit.

 

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?