Jak jsme našli vyhozenou kočičku

18. září 2012

Jednoho dne jsme se šli projít na procházku do lesa. Když už jsme chtěli jít domů, v dálce jsme uslyšeli mňoukání. Nedalo nám to a šli jsme kočičku najít. Když jsme kočičku našli, byli jsme rádi, že už jí konečně máme.

 

 

Tak jsme jí zabalili do mikiny, kterou měla panička na sobě. Moc jsme se ale s kočičkou nečuchali, báli jsme se, že může být nějak nemocná. Obešli jsme všechny v okolí, jestli kočička není jejjich. Až jsme už nevěděli co s kočičkou, protože doma byli tři pejsci.

 

Cestou jsme potkali zlatou paní! Ta nám řekla, ať to do zítřka s kočičkou zvládneme, že si pro ni přijede a odveze ji do Bruntálu do útulku. Tak jsme kočičce utíkali koupit mlíčko, byla ještě moc malinká, neuměla ještě ani pořádně chodit. Doma všechny tři psy zavřeli na chvíli do pokoje a panička spolu s babičkou krmily kočičku.

 

Další den jsi pro ni přijela ta hodná paní. Pak nám volala, že kočička měla velké štěstí, protože tam byla zrovna kočička, které prý umřelo koťátko. Kočičku prý k sobě přijala. Doufáme, že teď už má svou novou rodinku a má se v ní dobře. Kdyby tam byla ještě den, tak by nepřežila, nebylo zrovna žádné teplo! Ale jsme rádi, že jsme mohli udělat dobrý skutek.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?