jak jsme nechali kastrovat

27. ledna 2011

Chci se s Váma podělit o tom, jak jsme nechali naši čičinku kastrovat. Nejprve jsme se ptali na "micinách" různých chovatelů, protože jsme nevěděli jak vůbec poznáme to kočičí mrouskání a za jak dlouho a v kolika měsících ji pak nechat vykastrovat. Jednou večer začala kočička pomrukovat a vystrkovala na nás zadeček - a to jsem už poznala stoprocentně o co se jedná i bez ptaní.

Ráno jsem zavolala paní doktorce a ta byla ochotna zákrok provést ještě týž den, tak jsem neváhala a vzala čičinku do tašky a za malou chvilku jsme byli u paní doktorky. Ptala se mě, jestli není nemocná a když jsem říkala, že ji nic není , tak si milou čičku vzala i s taškou a jenom řekla ať si pro ni přijdu za 2,5 h. Tak jsem učinila a čičinka zase seděla v tašce, koukala na mě, ale trochu apaticky. Paní doktorka vystavila šek, zaplatila jsem, sdělila co s ní dělat a milou číču jsem za čtvrt hodiny ji měla v košilce doma. Nejprve nožičkama trochu pletla, ale za chvíli už seděla a zavírala očka. Tak si pospala sice přerušovaně, ale večer už se ploužila za mnou po bytě. Ráno už si vzala trochu jídla a po nezbytném mazlení zase ráda spinkala. Doufám, že už to bude čím dál lepší a za 10 dnů nás čeká vytahování 2 stehů. Jenom doufám, že ji po kastraci přejdou ty choutky na kocoury, protože to se na ni nemohu dívat jak je nešťasná...

 

Přidáno 35 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?