Jak jsme přišli k Barrymu

27. května 2012

Barry je náš nový pejsek a já vám povím, jak jsme k Barrymu přišli. Toho dne byla sobota a já jsem ještě ležela v posteli. V tom mi do pokoje přijde mamka a povídá, že před bránou je nějaký pejsek.

 

 

Potom se zeptala, jestli za ním nechci jít. Samozřejmě, že jsem chtěla. Tak jsem se rychle oblékla, vyčistila jsem si zuby, učesala jsem se a nacpala jsem do sebe snídani. Poté vyjdu ven a tam stojí krásné, černé, asi roční stěně křížence labradora.

 

Otevřela jsem bránu a vzala toho prcka na zahradu. Celý den jme si spolu hráli. Přišla noc a mysleli jsme si, že "nalezenec" půjde domů, nechali jsme proto otevřenou bránu. Ale pejsek neodešel a zůstal s námi do dalšího dne. Tak opět vstanu a jdu si s ním hrát.

 

Tento večer byla brána zase otevřena, pejsek ale neodešel. Další den se objevil páníček, ale o pejsana zájem neměl. Hned se zeptal, zda ho nechceme, ale mamka má malé miminko, tak dost váhala.

 

Poté nám majitel psa oznámil, že jede na měsíc na Moravu a jestli mu ho nepohlídáme, souhlasili jsme. Pejskovi jsme dali jméno Barry a rozhodli jsme se, že si ho necháme. Rozhodli jsme se dobře a dělá nám jen radost.

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?