Jak jsme přišli k Bonnience

17. srpna 2011

Tento příběh je uplně pravdivý, nic na něm není pozměněno. Bylo 28. 7. 2011, kdy mám narozeniny. Dlouho jsem chtěla nějakého pejska. Bylo mi celkem fuk, jaká rasa to bude, ale nejraději jsem chtěla retrívra a jestli bude s průkazem nebo ne, mi na tom taky nějak zvlášt nezáleželo.

 

 

Až tento den, se všichni členi rodiny rozhodli, že si teda budeme moci toho nějakého pejska pořídit. Byla jsem moc štastná. Hned jsem utíkala před počítač a prohledala všechny inzeráty, ale většinou to byla samá malá plemena nebo už tam zbýval jen poslední pejsek, který byl ihned k odběru, což nám nevyhovovalo. Neměli jsme předem koupenou ani výbavu!

 

Šest dní jsem od rána začala hledat nové inzeráty a pořád nic nebylo ono. Už jsem to skoro vzdala, až jsem si řekla, že mou poslední šancí je, si vyhledat všechny chovatelské stanice zlatých retrieverů v ČR.

 

Ve většině žádný aktuální vrh neměli, nebo byli, jak jsem už říkala, ihned i odběru. Ale v tom jsem narazila na CHS My crazy angel a hned jsem se tam jukla. Byla to naprosto krásná štěnda, krásní rodiče a nebyli ihned k odběru!

 

Pak jsem zahlédla fotečku růžové slečny, jojo, Bonnie. Hned jsem ji všem přeposlala a všichni se do ní zamilovali. Prostě úžasná. Do odběru jsme si jí zarezervovali a koupili pro ní vše potřebné.

 

V den odběru jsme byli všichni hrozně nedočkaví, až tu bílou kuličku uvidíme. Byla opravdu roztomilá, zrovna spinkala, ale když jsem si jí pochovala, byla opravdu tak krásná jako na fotkách. Byl to moc super den. Snad takový bude každý, když ji máme. Úplně se nám změnil život. Moc děkujeme Bonnienky minulé majitelce. Nebýt jí, ani ji nemáme. Proto všem pejska doporučuju. Nemusí to být zlatý retrívr s PP, ale myslím, že všichni pejsci jsou nejlepší přátelé člověka.

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?