Jak jsme přišli o mazlíčka...

31. srpna 2014

Nedávno naše jorkšírka ( Conulka) oslavila 7 let - byla hodná, chytrá, mazlivá, vlastně dle mého názoru neměla žádnou zlou vlastnost.

Při večerní procházce okolo přehrady jsme se vraceli domů a vyběhl na nás vlčák ( bez náhubku a obojku) ani tu naší princeznu neočuchal a hned jí vzal do tlamy a začal s ní házet.
Hned jsme jeli na veterinární stanici, kde zjistili, že konulka má protržené plíce a otok na míše ( kdyby nesplacl nemůže chodit). Veterinář udělal základní vyšetření, dál jí sedativa, rengen,..
Celá omámená šla do vzduchové komory, aby mohla lépe dýchat, veterinář řekl, že si jí tady nechá přes noc a pokud bude vše dobré zavolá až ráno.. pokud zavolá v noci něco je špatně... půl 8 ráno
telefonát žádný, s kapkou naděje jsme zavolali k veterináři a ten řekl, že se nic nezlepšilo a ani nezhoršilo... o půl hodiny později telefonát, že conulka to nepřežila, bojovala okolo 12 hodin, ale boj prohrála:/
Hned ten den jsme si pořídili novou jorkšírku, může se to někomu zdát hnusné, nahradit 7 letého miláčka, ale radši se starat o nového prcka, než se utápět v žalu...
A co se stalo s vlčákem? NIC!!!! Dál si žije.. i když pokousal 2 psy před konulkou... možná to není jeho chyba, ale chyba majitelů... jenomže to on mi vzal Conuličku!!!!!!

 

Přidáno: 60 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?