Jak jsme s bráškou získali naše jména

20. března 2015

Já (Sněhuláček) a bráška (Berušáček) jsme jako koťátka jednoho dne vlezli na dvůr, kde bylo plno kočiček. Objevila nás milá paní. Velmi jsme se ji báli a byli jsme plaší, ale po chvilce nás vzala domů, dala nám mlíčko a masíčko pro koťátka. Pořádně jsme se napapali a začali jsme paničku zkoumat. Začali jsme se mazlit a tulit, a panička nás tak krásně hladila po hlavičce. Tak jsme tam zůstali a užívali si života.

Najednou jsem vážně onemocněl. Vzali mě k veterináři a musel jsem jít okamžitě na chirurgický zákrok. Tam paničce sdělili, že jsem kočička. Dlouze jsem se z toho léčil, ale dnes není vidět, že mi někdy něco bylo. Teď jsem zdraví kocourek. Na kontrolu jsem jednou šel s bráchou. Tam paničce opět sdělili, že je bráška kočička. A tím to začalo.

Pánečci začali vymýšlet jména. Jelikož jsem bílý, začali mi říkat Sněhulko. Pořád jsem jim říkal, že já i brácha jsme kocourci, ale neposlouchali nebo co. Tak jsem si na to zvykl a slyšel na toto jméno. V tu samou dobu začali bráchovi říkat Beruško. A ten si na to zvykl také. Po čase nás vzala panička zase k doktorce a tam přišlo to překvapení. Doktorka řekla, že se pan doktor zmýlil a asi jsme byli moc malí na to, aby to poznal. Takže jsme byli oficiálně kocourci. (Jako bych jim to neříkal). A tak vznikli naše jména. Přejmenovávat nás nechtěli a tak vznikl Sněhuláček a Berušáček :-)

 

Uděleno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?