Jak jsme si jeli pro štěňátko

6. února 2012

Minulý rok jsme s přítelem dostudovali vysoké školy. Přítel si našel práci a já zůstala doma sama. Bylo mi smutno a jelikož si má sestra pořídila štěňátko, začala jsem uvažovat, že by bylo určitě fajn mít také nějakého čtyřnohého kamaráda, s kterým bych trávila volný čas.

 

 

Bohužel trpím psychickými problémy a rodina ani přítel nechtěli o pejskovi ani slyšet. Začala jsem tedy přemýšlet, jak je přesvědčit. Asi po měsíci byla má přání vyslyšena. Nejvíc zabral argument, že mi pejsek určitě při mých problémech pomůže a nebudu se doma sama nudit.

 

Zbývalo už jen vymyslet, jaké plemeno pořídit a jelikož bydlíme v maličkém bytě, volba padla na pražského krysaříka, jelikož je tento pejsek nenáročný jak na prostor, tak na pohyb. Na ten den, kdy jsme pro štěňátko jeli nikdy nezapomenu.

 

Bylo krásné počasí, začínalo jaro. Pro pejska jsme vyrazili celá rodina. Bohužel paní chovatelka bydlela na samotě, tak jsme k ní museli jet po poli. Cesta byla velmi krušná všichni jsme se na nového člena rodiny moc těšili a také byli zvědaví, jaký pejsem bude.

 

Když jsme se konečně dostali na místo, uviděli jsme běhat po zahradě spoustu pejsků. Měli z našeho příjezdu radost. Poté vyšla paní a v náručí měla malinkatý vyklepaný uzlíček. Pozvala nás dál, aby nás s pejskem seznámila. Bohužel přítel se na mě stále zlobil, co jsem si to zase vymyslela, a tak čekal v autě.

 

Pejska jsem si okamžitě zamilovala a poté, co nám paní řekla informace o plemeni, jak se o pejska starat, čím krmit a kdy očkovat jsme vesele, i s pejskem jeli domů. Už to bude skoro rok, co nám pejsek dělá jen radost a jsme moc rádi, že jsme si ho pořídili. Dokonce i mé zdravotní potíže se velmi zlepšily a mě konečně doma není smutno.

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?