Jak jsme si pořídili Drápka

29. listopadu 2012

Byl to rok 2004 když jsem se s rodinou rozhodli, že si pořídíme kocourka na barák. Máme strýce a ten chová kočky a kocourky a tak nám jednou poslal fotky rodičů koťat. Jedna mamka byla zrzavá a tatínek černobílý.

 

 

Moje sestra řekla, že by chtěla tu zrzavou a já jsem si vzala tu černo bílou. Předpokládali jsme, že v dospělosti budou vypadat skoro stejně. Jednoho dne jsme si je tedy v krabici přivezli. Byli to miláčci. Mourek byl chumáček chlupů a Drápek špejlička. Celou noc jsme přemýšleli o jménech. Já jsem Drápkovi navrhovala fousek, ale protože drápal, tak je to Drápek.

 

A mourek se mohl jmenovat Felix, ale je to prostě náš Moureček. No a jednou jsem jeli nakoupit myslím si, že kocourkům nebyl ani rok a sousedi měli pejska Dona a Mourek k nim na zahradu vlezl. Přijeli jsme domů a viděli jsme jenom Drápka. Já a taťka jsme pochopili, že se něco děje. Zasvítila jsem baterkou k nim na zahradu, kde měl Don boudu. Na střeše boudy jsem viděla otisky tlapek. Zasvítila jsem na zem a viděla jsem něco ležet.

 

Soused nám ho podal a moc se omlouval a jestli si to dobře pamatuji, Dona bouchl řetězem. Bylo mi ho líto, protože takový je život. Mourka jsme oplakávali a zakopali na zahradě. Don už mezi námi není a Mourek tedy také ne. Vidíte je to osm let, co jsme je dostali a já si to pořád pamatuji, i když jsem byla ještě malá. Aspoň vím, že na někoho tak věrného jako je zvíře nikdy nezapomeneme.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?