Jak jsme si pořídili Faetona

2. srpna 2014

Tři roky jsem přemlouvala na pejska. Začalo to akvarijními rybičkami pak jsem dostala křečka a nakonec morče. jednou jsme na 14 dnů hlídali Peruánského naháče.

Když rodiče viděli snahu se o něho co nejlépe postarat tak řekli: "Tak si koupíme peruána nemá srst tak nikomu nebude vadit." Našli jsme Luckyho čínského chocholatého psa se srstí bez PP. Zavolali jsme paní zda vadí alergikům a když řekla že ne že nelíná a chlupy mají strukturu vlasu. Tak jsme si jeli pro pejska. Lucky nám bohužel na 8 měsících odešel. Tak jsme hledali dalšího tentokrát s PP Faeton mi padl do oka. Když se rodiče dozvěděli že je ze Znojma tak řekli: "Nejsme blázni nepojedeme pro psa do Znojma." Odvezli mě k babičce a jeli pro Faetona.Druhý den mě vyzvedli a řekli: "Přijď domů potichu a v klidu aby se tě někdo nelekl." Když jsem přišla domů štěkal na mě Faeton. Byl to ten nejkrásnější dárek!
Nejprve jsem kolem něj nemohla 2 dny projít tak jsem dělala cestičku z plátkového sýra tím jsem si získala jeho důvěru. Nyní je 4 násobný šampion a má několik výher v soutěži Junior Handling(Mladý vystavovatel). Je otcem sedmi krásných štěňat. jen díky němu jsme založili naší chovatelskou stanici "z Jestřebího království".
V jeho roce jsme si k němu pořídili fenku Bellindu. Bell je matkou 9 krásných štěňátek v rodině zůstala Amalthea(Amálka) kterou má sestřenice a my jsme si nechali Bellatrix(Trixi).
V Naší smečce je ještě pes Edmon Který bydlí u tety ale petří do naší CHS.
v naší CHS se narodilo již 16 štěňat
Vrh A-Amalthea,Albireo, Ashira,Angelo
Vrh B-Barnie,Bastien,Basco,Benjamin,Bellatrix
Vrh C-Casper,Conan,Caspian,Candice,Call Me Hero,Call Me Warrior, Corien

 

Přidáno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?