Jak jsme si přivezli Silverka od babičky

30. června 2011

Nedávno domů jsem si přivezla kočičku, tedy, vlastně kocourka. Jmenuje se Silverek a znám ho už delší dobu. Je totiž od babičky, ke které často jezdím. Jednoho dne jsem však přijela a babička měla nohu v sádře.

 

 

Prý uklouzla a spadla ze schodů. Chudák, pak mi řekla, že nemá skoro na nic teď čas a jestli bych nechtěla Silverka, babička má ještě jednu kočičku, Micinku, která byla březí a brzy měla mít koťátka. Zamyslela jsem se, jelikož mám ale zvířátka tak strašně ráda, bez většího váhání jsem ze sebe vydala jen rázové "ano!".

 

Babička mi připravila krabici od hrnce, zvedla kocourka ze země a pomalu ho položila do krabice a víko jemně přivřela. S radostí jsem krabici zvedla do vzduchu, to už mě však mamka volala a já musela jít. Tak jsem šla, vlepila jsem babičce pusu a běžela do auta s krabicí, ve které ležel poklad - Silverek.

 

Když jsme se vrátili, chvíli jsem si se Silverkem hrála, pak však bez omluv na mě čekala práce... Ano, musela jsem tam jít, ke koním. Vybírala jsem všechny boxy, dala koníkům podestýlku, však seno došlo, proto jsem musela popadnout hrábě a na traktoru mě "strejda" odvezl někam na pole, kde jsem shrabala trávu, kterou jsme poté vidlemi nandali na vlečku a jeli zpátky. Když bylo vše hotové, odvedla jsem koně do boxů, vyčistila je, byla jsem tam však sama, a tak jsem všechny nestihla vyčistit, jen jsem musela u všech vyčistit kopyta.

 

Teď jsem konečně měla volno! Osedlala jsem si jednu klisničku, která sice není moje, ale mám ji ze stáje nejradši. A hned jela na vyjížďku, bylo děsné vedro, moc jsem ji nechtěla namáhat, šla jsem jen krokem, a jen chvíli klusem, víc jsem ji nenamáhala, pak už se vrátila a šla si hrát se všemi mými kočičkami, snad někdy v budoucnu budu mít koně!

 

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?