Jak jsme si ve zverimexu z Maxíkem padli ihned do oka

2. dubna 2012

Byl čtvrtek večer, když umřel můj sameček betta bojovnice! Bylo mi ho strašně moc líto, protože jsem ho měla půl roku a zkrátka a dobře mi přirostl k srdíčku. No, ale nedalo se nic dělat, asi už byl hodně starý, i když tak nevypadal, protože byl nádherný!

 

 

V pátek jsme to do zverimexu s mamkou nestihly, protože jela do práce a já k babičce (byly jarní prázdniny). Ale v sobotu taťka zavelel: "Jede se do zverimexu pro samce betta bojovnice a dvě samice též betta bojovnice." Když jsme do zverimexu přišli (zverimex je malinký), hned jsem věděla, kde samce betta bojovnice mají a jak jsem se tam podívala, hned jsem viděla Maxíka!

 

Padli jsme si do oka na první pohled! Bettáků tam bylo spoustu, ale já už jiného nechtěla, protože jsem věděla, že Maxíček je ten pravý, tak jsme ho a ještě dvě samice koupili a jelo se zpět k babičce. Když jsme k ní přijeli, Maxíčka jsem dala se dvěmi samicemi do nádrže, babička mi je všechny pochválila!

 

Já jsem zůstala ještě jeden den u babičky, takže táta bettáky vzal domů a dal je do připraveného akvárka, kde čekala ještě jedna samička betty. Po třech dnech nám umřela jedna nová samička, ale to mi ani moc nevadilo, protože jsem byla štěstím bez sebe, že můj nový bettáček Maxíček vylezl z úkrytu.

 

Změnu snášel totiž špatně, tak se schoval do úkrytu a vylez až po třech dnech! Tak to je asi vše, opatrujte se a dobře se starejte jak už o své pejsky, tak také morčátka, křečíky, bettáky, želvy a podobně!

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?