Jak jsme vezli naši malou Kuky domů.

3. srpna 2015

Kuky jsme si vybrali jen přes internet, protože je s pp a o takováhle štěňata je velký zájem, natož bluemerle. Jen co jsem ji viděla hned jsem si ji zamluvila a za 2 měsíce se jelo pro ni. Jeli jsme pro ni 5 hodin na druhý konec České republiky až do Háje u Duchcova.

Jakmile jsem ji viděla hned jsem si ji zamilovala, byla tak milá, ale ve skutečnosti největší zlobidlo. Tak jsme u chovatelky byli asi hodinu a já si mezitím hrála s její o dva roky starší sestričkou a maminkou a zároveň poslouchala co nám paní chovatelka povídá. Dostali jsme granulky, klikr, pamlsky a hračky. Jen co jsme vyjeli asi po 1 km se Kuky pozvracela, tak tak jsme to pochytali do misky. Místo, aby jsme Prahu objeli, jsme vjeli přímo na Václavské náměstí, naštěstí nebylo ucpané, ale u Brna byly problémy a Kuky se zase pozvracela. Skoro většinu cesty prospala. Asi 3x jsme měli zastávky. Konečně doma, Kuky si všechno prohlížela a seznímila se i se svou budoucí spolubydlící Bublou. Bubla a Kuky jsou teď nejlepší kamarádky na světě, dokonce když jsme Kuky přivezli, tak pár dnů na to Bubla pustila mléko, ale Kuky už nesála.

 

Uděleno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?