Jak jsme zachránili psí duši

25. února 2011

Všechno to začalo tak, že jsme se s kamarádkami rozhodli, že se půjdeme podívat do útulku a zařídíme si kartičky na venčení. Ani jsem nečekala, že nám jí dají hned první den, ale bylo to tak. Řekli jsme si, že když už tam jsme, vezmeme hned nějaké pejsky ven. Protože jsem nějakou dobu předtím neustále okukovala stránky útulku a koukala na fotky pejsků, věděla jsem ,koho bych chtěla vzít na procházku. Byla to černá fenka Pussa.

Přivedli nám jí a my jsme s ní vyšli do lesa. Byla divoká. Chvíli nepostála. Taky jsme zjistili, že fotografie na které jsme koukali na internetu velice zkreslují, protože Pussa byla mnohem menší než se nám zprvu zdála.
Od té doby jsme byli v útulku velice často a vyvenčili jsme plno pejsků. Na některé nikdy nezapomenu. Třeba na křížence boxera, který byl naprosto úžasný. Nebo na malinkého křížence teriéra, který byl úžasný mazlík.
Asi po měsíci jsem se začala zase trochu zajímat o fenku Pussu a nakonec jsem dospěla k názoru, že bych si jí ráda vzala. Když jsem se dozvěděla, že by nám jí dali i do bytu, měla jsem jasno. Začala jsem chodit do útulku i s naším skoro dvouletým bordíkem, aby se pomalu seznamovali.
Pak nastal den D. Jeli jsme si pro ní. Měla jsem nachystaný nový obojek, vodítko, konzervu pro pejsky z útulku a nějaký ten peníz. Sepsali jsme všechny papíry a vše vyřídili a šli jsme na věc. Měla takovou radost!
Měla jsem obavy z toho, že bude problém jí dostat do auta, ale to problém opravdu nebyl. Když už jsme chtěli odjet, všimla jsem si, že opodál je uvázaný pes. Byl to berňák, měl náhubek a byl přivázaný provazem ke stromu. Hned jsme to šli oznámit do útulku a oni pro něho šli. Trošku mi to zkazilo dojem z celé té šťastné události, ale takové věci se prostě stávají.
Fenečce jsme nechali jméno z útulku. Když jsme jí dovezli domů, věděli jsme, že PUSSA už JE NAŠE.

 

Přidáno: 55 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?