Jak jsme zachránili tři koťátka

20. května 2012

Bydlíme u lesa. Jednou šla moje maminka na nákup a zavolala mi na telefon, ať jdu okamžitě k lesu. Já jsem si jenom nasadila boty a utíkala tam. V té době jsme ještě neměli Áju. Na kameni seděla tři malinkatá koťátka!

 

 

Mohl jim být tak měsíc. Mňoukala a byla celkem plachá. Ale pořád byla spolu. Nemohla jsem si je nechat, protože táta měl v té době alergii, tak jsme do misky ohřáli mléko a rohlík a dali jsme jim to tam k lesu. Druhý den bylo všechno zpapáno!

 

Začínal podzim a venku foukal silný vítr. Zavolali jsme to jedné sousedce, která má kocoura a hezký domek. Řekla, že se o ně na pár dní postará. Tak jsme je chytili a donesli jí je. Domluvili jsme se, že jim najdeme útulek. V té době jsme zrovna malovali dům a ti dělníci byli z Jílové u Prahy a říkali nám, že tam je taková kočičí farma.

 

My jsme ta tři koťátka teda dali společně se sousedkou naočkovat a finance jsme rozdělili. Když byla naočkovaná, jeli jsme tam do toho útulku. Byla to vážně kočicí farmička a ty dvě sestry, co to vlastnily, neměly moc peněz a musely ještě kupovat kočkám jídlo atd.

 

Měly tam spoustu kočiček, které vypadaly tak hrozně. Braly si tam nechtěné i týrané kočky. S velkým pláčem jsem se s kočinkama rozloučila a jeli jsme domů. O pár měsíců později nám ty dvě slečny psaly, že si všechna koťátka našla domov a poslaly nám fotky.

 

Kočinky jsou tedy v domácnostech, kde mají kočičí kamarády a jsou šťastní (spali i v posteli!) a nás teď hřeje dobrý pocit, že jsme jim v podstatě zachránili život.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?