Jak ke mě panička přišla?

10. září 2016

Mňau, ahoj ! Jak vůbec začal kočičí příběh se sladkým koncem ? Začalo to tak, když si paničky přítel dupnul, že chce kočku, panička mu sehnala černou kočičku Miu, byla ještě malinká, byla z Ulice. Zhruba za rok se páníčci bavili o tom, že si pořídí další zvířátko. Jako by toho neměli doma málo.

Nakonec se dohodli na tom, že si pořídí další číču, ale páníček byl hodný a nechal výběr na paničce. Ta se rozhodovala asi mezi 5 ti rasami.Sphynx, savannah, nebo Mainská? Nakonec se rozhodla pro Mainskou, ale pořád jsem ji vrtal hlavou já. Naštěstí si páníček dupnul, že nechce dlouhosrstou kočku a že nechce ani spynh. Prý že mu nebude po bytě běhat nahatý ufounek, hihi . Nakonec jeli pro mě. Celou cestu jsem promňoukal a doma mě čekala černá kamarádka Mia, první 2týdny mě neměla ráda, páníčky ignorovala, byla na ně nafouklá. Nakonec se vše uklidnilo a dnes se máme rádi a jsme přátelé :) Je mi 7měsíců, Mianě cca 13-14měsíců a jsem 2x větší, než ona :) Paničku miluju a panička miluje mě. Chodím ji budit, aby nezaspala do práce.

 

Uděleno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?