Jak Kessi a Sisi byly poprve na cvičišti

3. října 2010

Jednou takhle z rana se probouzeli 2 štěňatka.A neveděli co je čeká.Protože jejich majtelky se chystali s nimi na cvičák.

Měli začátek až v 10:00 a proto se rozhodli že je okoupou, navoní, učešou a ozdobí. Štěňata nechapali co se děje když jednu dobu se válejí špinaví v blatě a jednu dobu se váleji čistí ve vaně.A ktomu ňake mašličky.V 9:00 pomalu vycházeli z domů a šli si něco koupit na jídlo.A pak šli na cvičák štěňata nevěděla kde se dívat všude samý pes a fena.Majtelky je utěšovaly kessi, sisi nebojte se my máme taky tremu a usmalise :-) pak vešli do te zahrady plnych překažek a úkolu.Pak někdo promluvil:prosím o klid!!!Vítám vás novačky i starší skupiny a by se přiřadili do skupin pokud je pejskovi od 1 měsíce po rok ddo skupiny za mnou a starši na levo.Děkuji.Majtelky se šly zapsat.a za chvili začla ňaka paní mluvit a pak že první kroky jsou sedni lehni, dejpac atd...

 

A pak štěňata se skoušeli sednout na povel sedni, sisi chvili dělala že když se naní majtelka podívala hned si sedla a když se otočila vystartovala nahoru.Pak jito trošku šlo.Kessi měla zase jiny problem ta když majtelka řekla sedni tak utíkala k ní a skákala protože měla hlad a cítila svačinu kterou si koupili.pak na to přišla.Pak šli domu a štěňata se tak tak tahla a myslela jen nato že si půjdou lehnout a pak najíst a pak odpočívat.Ale taky přemyšleli nad těma změnama, ktere přišly za jeden den.

 

Přidáno: 24 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?