Jak kočička našla nový domov

14. května 2011

Sall byla bíla kočička. Dokud žila u svých páníčků, bylo jí dobře. Ale jednou se páníčci rozhodli jet na dovolenou a neměli Sall kam dát. A tak ji vyložili na ulici.

 

 

A tak Sall chodila po ulicích a toulala se. Její krásná bílá srst pomalu zplihla a přestala být bílá. Byla teď bíle našedivělá. Sall spala v opuštěném domě a přes den scháněla jídlo v popelnicích. Jednoho dne uviděla Sall jedna paní. Vzala si Sall do domu a postarala se o ni. Když však přišel domů její manžel, kočku vyhodil.

 

A tak se zase Sall toulala ulicí a hledala jídlo. Jednoho dne však Sall při přecházení silnice srazilo auto. Kočička přežila, ale měla zlomenou nohu a byla potlučená. Z posledních sil se doplazila k domu a lehla si před dveře. Tam ji našla majitelka domu. Hned ji vzala k veterináři a ten ji ošetřil. Radil však paní, aby toulavou kočku, hned jak se vyléčí dala raději do útulku. Paní řekla, že ještě neví, kam kočičku umístí.

 

Doma jí připravila pelíšek a krmila ji. Sall se zanedlouho zotavila z nemoci a brzy jí paní mohla sundat i obvaz ze zlomené tlapky. Rozhodla se, že si Sall nechá. A tak Sall zůstala se svou novou paničkou. Po nějakém čase začala i chodit ven. Panička ji ale raději držela doma. Zanedlouho se Sall narodila tři koťátka. Panička je pojmenovala James, Jacks a Jasper. A o nich vypráví další příběh.

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?