Jak Lucky utekl

15. září 2010

Jednou jsem byla sama doma a hrála jsem si s Luckym. Nechala jsem ho proběhnout. Koukala jsem se přitom na něj. Najednou Lucky nasadil tempo ,,trysk" a začal zdrhat až zdrhnul za skřín.

Když přišli mamka s taťka, tak jsem jim to musela říct :-(. Dostala jsem vynadáno a dvoutýdení zákaz na počítač! Začali jsme odsouvat skříň. Ale nějak nešlo! Tak jsme mu tam dali žrádlo. Trochu se tam moh´ hýbat ale šlo mu kakat i čůrat. Tak tam byl chudáček malinkej asi 3 dny, pravidelně jsme ho krmili a dali mu maličko vodičky. Třetí den odpoledne jsme ho zázračně vyndali, ve čtyřech odsunuli skříň, vyběh´, chudák maličkej se ke mě úplně tisknul a nechtěl do klece. Tak jsem ho musela celej den nosit na rameni a taky uklízet hovínka. Musela jsem s ním chodit i na WC. Pak už naštěstí vlez do klece a usnul. Tak to naštěstí dobře dopadlo - Lucky to přežil! Za to, že odsuli skříň taťkovi, mamce, strejdovi a dědovi děkuju. Zachránili totiž Luckymu život. Brečela jsem štěstím, že to po tak dlouhé době přežil! :-)

 

Přidáno: 20 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?