Jak Majla k domovu přišla

18. dubna 2012

Nejdříve vám povím, jak to všechno začalo. Když jsem byla malá v šesti letech jsem dostala se svými sourozenci pejska Bobíka. Měli jsme ho všichni moc rádi a pejsek nám dělal radost ještě dlouhých 19 let. Bohužel v roce 2010 jsme ho už museli nechat uspat, protože měl už velké bolesti.

 

 

Uplynuly další dva roky a já stále měla pocit, jako kdyby mi něco scházelo. Jednoho dne, když jsem měla dlouhou chvíli v práci, podívala jsem se na internet na stránky místního útulku a hned mě zaujala pětiměsíční fenka. Byla krásná, celá posetá flíčky a půlku hlavy černou a půlku bílou.

 

Dva dny jsem na ní myslela, tak hodně, že jsem přes všechny argumenty, co byly proti, jeli s přítelem se na ní "jen podívat" (v tašce už jsem si nesla vodítko a obojek po Bobíkovi).

 

Naživo byla mnohem krásnější, nemohla jsem odolat a půl hodiny přítele lámala u klece, že tam přece nemůže jen tak sama zůstat. Fenku jsme si odvezli domů, dostala jméno Majáles a dělá nám velkou radost. A doufám, že Bobíkovi se z nebe líbí.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?