Jak mě můj pes ztrapnil

28. dubna 2011

Byly velikonoční prázdniny a komu by se chtělo sedět doma? Proto jsme s kámoškou jely cvičit agility. Bylo to super. Cvičily jsme a psi skákali, lítali a běhali. Po chvíli jsem usoudila, že má můj pes žízen' a tak jsem mu dala napít. On vypil celý 1 litr a na mě už nic nezbylo. Nejhorší bylo, že chtěl jěště a to pití jsme měli s kámoškou dohromady. Nechaly jsme psi, at' se vylítaj a šly jsme se fotit.

 

Můj pes mezitím vzal něco jako misku jedný holky a začal s ní běhat. S kámoškou jsme ho začly honit. Půlročního australáka jsme nedohnaly a tak jako blbci jsme ho pořád honily, až nakonec jsme se vzdaly a můj pes jakoby věděl, že už ho honit nebudem, tak tu misku položil a šel si něco čmuchat. Já myslela, že už u toho čmuchání zůstane, ale on po chvilce vstal a vzal tu misku znova. To už jsme z kámoškou věděly, že ho nemáme honit. Jinak to byl super den a dumů jsme se vraceli všichni utahaní.

 

Přidáno: 24 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?