Jak mě zachránil můj psí bráška

12. dubna 2011

Bylo krásné ráno,tak jsme šli s páničkem a s bráškou na procházku k řece. Lítali jsme,dovaděli jsme a užívali si krásneho dne. Pániček nám věnoval velkou pozornost a furt vymýšlel různé hry pro nás. Po hodině dovádění jsme s bráškou skočili do řeky se schladit, mezitím pániček šel najít klacek jak pro mě, tak i pro brášku, abysme se nehádali o jeden. Po chvíli cachtání jsme vylezli z řeky, oklepali jsme se a v tom jsem zavětřil stopu, tak jsem páničkovi poutekl dál než je zdrávo.

 

Po chvíli čenichání mě zaskočil a ze zádu napadl o dost větší pes než jsem já. Než jsem se otočil,tak mě převalil na záda a pokousal mě na bříšku. Můj ne o moc větší bráška než jsem já, zaslechl moje knučení a volání o pomoc a nebojacně mi přišel na pomoc. Nepřítel nečekal,že mám v blízkosti brášku,který přiběhnul a zakousl se mu do krku,nepřítel mě nechal a měl co dělat s mým bráškou. Já jako pomstu jsem se mu zakousl do nohy,ale byl jsem vyčerpaný z boje,tak to bylo jediné na co jsem se zmohl. Bráška ho jen na moment pustil a nepřítel se dal na útěk. Bráška ho chvíli pronásledoval a zahnal ho co nejdal ode mne. Po chvíli se vrátil a jako správný bráška mi olizoval rány a staral se o mě dokud nepřiběhl pániček. Ten mě vzal do náručí a odnesl mě domů,kde mě ošetřil a uložil do mého těplého pelíšku,kde jsem přemítal o tom jakýho mám brášku hrdinu. Nebýt jeho, nevím jak by to dopadlo.

 

Přidáno: 36 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?