Jak mi Elinka nahnala strach

21. září 2011

Ahojky, teď jsem s pejskem prožívala špatné období. Čivavka přestala jíst. Nechtěla ani granulky, ani konzervičky, ani maso a skoro nepila. Nevěděla jsem, proč to dělá. Neměla problém.

 

 

Je fakt, že granule ji teda moc nechutnaly. Ale aby i maso odmítala, to musí být zle jsem si říkala. Naštěstí aspoň kočičí společnice do Elinky něco nacpala. Když jsem dala okusovat kosti, tak si odloupla větší kus křupky, ale měla obavy, že ji to půjde kočička sebrat, tak ji celou polkla. Byla opravdu veliká. Dávila se, dusila... Naštěstí to přešlo. Tak jsem k tomu nechutenství přidala i tuto možnost - křupku, nestrávila a blokuje ji teď střeva.

 

No, ale to by zase nebobkovala, takže tím to být nemohlo. Aby toho nebylo málo, hrála si s kočkou a běhali jak třeštidla na gauč, na zem... a tak pořád dokola až to jednou Elině nevyšlo a přímo hlavou naběhla na roh stolu. Bože, myslela jsem, že bude po ní. Byla to obrovská rána. Zmatená běhala dokola a hrozně plakala. Vzala jsem si drobečka do náruče a držela, dokud se nepřestala klepat. Až se uklidnila, šla spát.

 

Snad každou minutu jsem berušku chodila kontrolovat, moc jsem se bála, jestli bude vše v pořádku. Spala a spala. Jen co se vzbudila, zvracela, zvracela tak moc, že neměla pořádně co. Pak už zvracela jen vodu. Nepila, nejedla. Dala jsem čas do druhého dne, jak by to nepřešlo, zašla bych k veterinářce. Myslela jsem si, že je jen v šoku a z toho zvrací.

 

Druhý den při ranním venčení ublinkla, ale začala skotačit. Uvařila jsem masíčko s mrkvičkou. Sláva, ona jí! Takovou radost jsem měla. Sice vybírala pouze maso, ale nevadilo mi to, byla jsem šťastná, že jí. Hned se i napila. Od teď budu mé malinké čivavce pouze vařit. A věřím, že žádné problémy nebudou. Odpoledne už krásně běhala a celkově i v očíčkách bylo vidět jak je zase šťastná, spokojená a nic ji netrápí.

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?