Jak na Nový rok, tak po celý rok! I u koček.

31. prosince 2015

A tak tu máme opět po roce oslavy nového roku. Díkybohu jsou již Vánoce za námi, dárky byly rozbaleny a všichni jsme to bez větších úhon přežili. Teď nadchází to pikantní – Silvestr. Má vaše kočka předsevzetí?

Co se musí na Nový rok?

Samozřejmě, že pořekadlo „Jak na Nový rok tak po celý rok“ stoprocentně platí! Proto byste si měli pro tento den sepsat seznam všeho, co musíte udělat – drbat svou kočku alespoň hodinu denně, hodinu denně si s ní hrát, servírovat na večeři to nejlibovější maso, ani jednou na ni nezanadávat a pokud ano, odložit za každou nadávku pětikorunu do prasátka na kočičí hračky. Dále je důležité zajistit doma hodně teplé topení, nekřičet na svou kočku a nevyčítat podestýlku rozházenou kolem záchodku. Poděkujte v tento den vesmíru za to, že máte tak úžasnou kočku, že je tak hodná a pozorná a dovoluje vám nechat ji drbat! Buďte co nejvděčnější za svou bezva parťačku či parťáka a jeho přízeň!

 

Nesahejte kočkám na párky!

Pokud možno vyhněte se v tento den kartáčování a jiným kosmetickým úpravám, tohle vaší kočce po celý rok opravdu chybět nebude! Také se nesmí hovořit o tom, má-li trochu nadváhu, křivé ucho nebo křivou packu!

 

A jak to vidí kočky?

Zeptejte se svojí kočky, co by vám do nového roku chtěla říct! „Drahý páníčku, už nechci nikdy jíst ty nechutné masové blafy. Ráda bych, abys nenadával na mou snahu zahrabat, co jsem stvořila. Občas to smrdí, občas jsem hlučná a vytrvalá, ale snažím se! Kytky opravdu nesnáším, prosím nepotírej mou snahu ten vydřidušský druh vymítit. Občas tě poškrábu na důkaz lásky. Občas ti poškrábu nábytek, abys věděl, že mé škrabadlo se mi už nelíbí. Ale pořád tě mám moc ráda a vždy budu mít! S láskou, tvá kočka.“

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?