Jak na páníky II.

21. března 2013

Tentokrát vám dám cennou radu o tom, co se týče psích veterin, kam nás pořád úplně zbytečně naši páníci vlečou a my z toho máme úplně zbytečně trauma. Já vám prozradím jak to všechno páníkům oplatit!

 

 

Jak vlezete do čekárny, začněte se příšerně klepat a když vás u toho bude bavit i kňučet, kvílet, pískat a kňourat, všichni dvounožci budou říkat, jak jsi krásný a jaká jsi chudinka, pánička/páníček bude mít trauma z toho, že vám bude muset navíc zaplatit EKG, protože to s váma určitě klepne, když zapomene doma piškoty, vyžádá si na recepci psí bombóny a když je nebudou dávat zdarma, tak vám koupí za velký prachy celý pytel, abyste přežili to čekání.

 

Jak se otevřou dveře ordinace, zaberte směr východ, abyste páničce/páníkovi hnuli s krční páteří a když vás stáhne zpátky, flákněte sebou na zem na bok! Všichni vás budou litovat a jí/jemu bude trapný s vámi cloumat, aby jí/mu někdo nevynadal, že vás týrá. Sice vás asi za účasti celého personálu do ordinace odvlečou, ale tam jim to celý poslintejte - dají vám určitě něco dobrého, protože si budou myslet, že slintáte ze strachu.

 

Pigáro přežijete a jak vás pustí, začněte mávat ocasem, abyste jim shodili ze stolu nějaký hodně drahý přístroj. Páník či pánička zrudne a na hodně dlouho si rozmyslí, kdy vás tam zase odvleče.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?