Jak nám do života přišla Ernie

24. června 2012

Uplynula už dlouhá doba od chvíle, kdy nám odešla Amálka a tak jsme my - děti, začali neúprosně tlačit na rodiče, ať nám pořídí nového rodinného pejska. Po dlouhém přemlouvání padla volba na Bernského salašnického psa. A tak jsme si jednoho dne celá rodina sedli do auta a jeli si pro vytouženou Bernie.

 

 

Bernie byla úžasné aktivní štěňátko, ale byla u nás necelé dva měsíce, kdy jí nešťastnou náhodou zajelo auto. A tak jsme si za necelý rok jeli pro další štěndo, tentokrát pro hovawarta, u kterého nás zaujala jeho hlídací schopnost, což bylo přesně to, co jsme ke své velké zahradě chtěli.

 

Neší vyvolenou se stala Angie z Lašské brány, která měla ale bohužel slabé srdíčko a tak odešla ještě předtím, než jsme si ji stačili dovést domů. To už jsme všichni věděli, že prostě jednou to už vyjít musí, a tak jsme zanedlouho vyhledali druhého hovíka se stejným jménem - tedy Angie.

 

Majitelé ale nakonec dali přednost svým známím a darovali naší Angie jiné rodině. Později jsem se dočetla, že je z ní teď Ariela. Obrátili jsme se tedy na známou chovatelskou stanici Gasko Prim. Psí mamina Tosari, měla zrovna svá první štěňátka.

 

A tak jsme si téměř ze druhého konce republiky přivezli naší Ernie Gasko Prim. Konečně jsme tak měli doma našeho vytouženého pejska a doufám, že ještě dlouho ho doma mít i budeme.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?